Kurzy na Gran Canarii, Španělsko

O Gran Canarii

Gran Canaria, jeden ze sedmi hlavních Kanárských ostrovů, rajský ostrov s malebnou krajinou. Tento ostrov je plný exotické fauny a flóry, jsou tu písečné duny podobné těm na Sahaře, impozantní hory, půvabné staré rybářské vesnice, sopečné krátery, nádherné pobřeží a velkolepé pláže. Gran Canaria je miniaturní kontinent, kde se setkává bohatá historie a přírodní krásy. Stačí zajet do kteréhokoliv z 21 měst na ostrově a ocitnete se rázem v jiných světech. Naše potápěčské centrum se nachází na pláži Taurito Beach v blízkosti několik restaurací, obchodů a vodního parku.

Teploty
Letní 26 až 28 °C
Zimě od 22 do 25 °C

Ubytování
K dispozici je široký výběr ubytování v okolí Taurito Beach, i v blízkosti našeho divecentra . Na Gran Canarii je možné se ubytovat od kempů a apartmánů až po hotely. Níže uvedené hotely mají výhodnou polohu u našeho centra. Pro naše kandidáty IDC můžeme zprostředkovat ubytování v jednom z těchto hotelů, umístěných hned vedle naší potápěčské školy Delphinus:

Paradise Lago Taurito *** , Paradise Costa Taurito **** nebo Paradise Valle Taurito ***

Nebo můžeme nabídnout apartmány Monseñor v Playa del Cura nebo v Puerto de Mogan, pouze 10 minut jízdy od Taurita.

IDC
Instructor Development Course se bude konat v našem 5* IDC potápěčském centru Delphinus, které se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, přímo na pláži Taurito . Zakládáme si na přátelském a rodinném prostředí, účastníky našich kurzů bereme jako součást naší rodiny. Naše heslo je:
„Potápí se každý, ale my to děláme s nadšením.“

Teorie

Výuka bude probíhat v učebně v divecentru nebo v konferenční místnosti v hotelu hned vedle nás. V učebně je spousta místa a pohodlí pro šest lidí, do konferenční místnosti se vejde 15-20 osob. Je to příjemné místo pro konání výuky, briefingů a porad. Škola také poskytuje přístup k Wi-Fi .

Cvičení v kontrolovaných podmínkách a na otevřené vodě (Confined water, Open water)
Teplota vody v oceánu 23 °C
Teplota vody v bazénech 25-26 ºC

Instruktorská zkouška (IE)

Zkoušky obvykle trvají 2 dny a konají se na ostrově Gran Canaria. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky.