Kurs na Gran Canarii, Hiszpania

O Gran Canario

Gran Canaria, jedna z 7 glownych Wysp Kanaryjskich, rajska wyspa z różnorodnymi krajobrazami, to kontynent w miniaturze. Oferuje on egzotyczna flore i faune, Sahara, jak wydmy, góry, urocze stare wioski rybackie, kratery wulkanów, pięknych wybrzeży i przepiękne plaże. Gran Canaria to kontynent w miniaturze, gdzie wieki bogatej historii spotkac mozna w obrazie natury wielkiej urody. Trzeba tylko zwiedzić 21 miast na wyspie, aby czuć się wewnątrz innego świata. Niespokojna wyspa, która zmienia swój wygląd z kazdym przeierzonym kilometrem. Nasze centrum nurkowe jest usytuowany bezposrednio na plaży Taurito, w poludniowo zachodniej czesci wyspy, w pobliżu wielu restauracji, sklepów i parku wodnego.

Temperatura

Latem od 26 do 28 °C
Zima od 22 do 25 °C

Zakwaterowanie

Istnieje szeroki wachlarz oferty miejsc noclegowych na wyspie Gran Canaria, w Taurito — blisko nas. Począwszy od capingow i apartamentów przez hotele. Polecamy niżej wymienione hotele, ktre są najbardziej dogodne ze wzgledu na bezposrednnie sasiedztwo z nasza szkola nurkowania DELPHINUS.

Możemy zarezerwować dla naszych kandydatów IDC zakwaterowanie w jednym z Paradise hoteli usytuowanych tuż obok szkoły nurkowania Delphinus; *** Paradise Lago Taurito, Paradise Costa Taurito **** lub Paradise Valle Taurito *** położony w Taurito, bardzo blisko do plaży i naszego centrum nurkowego lub apartament w  Monsenor w Playa del Cura lub w Puerto de Mogan, tylko 10 minut jazdy do Taurito.

IDC

Kurs IDC odbędzie się w 5-gwiazdkowej Szkole Nurkowania Delphinus na Gran Canarii, ktore znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy, bezpośrednio na plaży Taurito. Fantastyczna i przyjazna atmosfera, otwarci i ciekawi swiata ludzie oraz rodzinna i bardzo mila atmosfera w naszej bazie sprawia ze uczestnicy kursu stana sie czescia naszej rodziny.

"Wszyscy nurkuja, my robimy to z pasja.”

Zajecia toretyczne

Zajęcia odbywać się będą w sali w szkole nurkowania lub w sali konferencyjnej w hotelu tuż obok nas. Sala miesci komfortowo 6 osob, sala konferencyjna od 15 do 20 osob. Jest to wygodne miejsce do organizacji zajęć teoretycznych, omowien, prezentacji, demonstracji cwiczen i zadan. Dodatkowo w naszej skzole nurkowania oferujemy bezplatny dostęp do WiFi.

Cwiczenia na wodach otwartych i cwiczenia na basenach

Temperatura wody w oceania 23ºC

Temperatura wody w basenach 25-26ºC

Egzamin Instruktorski

Egzaminy odbywaja sie z reguły w przeciągu 2 dni i tak tez bedzie u nas na Gran Canarii. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą stronę internetową.