Szkolenia instruktorskie PADI oraz PADI Tec

Zawodowa droga nurkowania to zupełnie coś innego niż podwodna, rekreacyjna zabawa. Wiedza, którą trzeba posiąść jest tak ogromna, że wybór nauczyciela staje się kluczowym momentem. Skoro oglądasz tę stronę, to znaczy, że niedługo być może przeistoczysz się ze zwykłego nurka w odpowiedzialnego instruktora. Dlaczego chcemy Ci w tym pomóc?

Chcielibyśmy by podwodna przygoda nowych nurków rozpoczynała się pod okiem najlepszych, a takich właśnie szkolimy. Chcielibyśmy by nowi nurkowie uczyli się od odpowiedzialnych nauczycieli i właśnie na odpowiedzialność stawiamy ogromny nacisk. Chcielibyśmy, by do nauczenia się nurkowania przyciągała atrakcyjna forma szkoleń, dlatego uczymy instruktorów zawsze z pomocą najnowszych metod i materiałów. Szkolimy dokładnie, bo — nie oszukujmy się — robimy to w dużej mierze dla siebie. Przecież w takiej czy innej formie szkoleni przez nas instruktorzy często z nami współpracują. Każdy z nas do dziś wspomina swoich nauczycieli, ale miło wspomina tylko tych, którzy potrafili przekazać swoją wiedzę w sympatycznej atmosferze. Wiemy jak ogromny ma to wpływ na jakość nauczania, dlatego nie tylko mówimy poprawną polszczyzną (co wcale nie jest regułą), ale też staramy się prowadzić zajęcia tak, by wspomnienia o kursie należały do ulubionych.

Dowiedz się więcej o poszczególnych szkoleniach instruktorskich, warunkach uczestnictwa oraz wymaganiach na kursy PADI oraz PADI Tec